NZXT H210i kućište crno (CA-H210I-B1)
NZXT
Šifra: 18908
  • Proizvod iz grupe: KUĆIŠTA
  • Proizvođač: NZXT
  • Dostupna količina: 1
Maloprodajna cena: 14.610,00 rsd.
(* za odlozeno placanje)
WebCena: 8.000,00 rsd.
Popust: 6.610,00 rsd.
 Količina
banca intesa
Odloženo plaćanje kreditnim karticama banke Intesa moguće je samo u našem maloprodajnom objektu.
  • Osnovne karakteristike
    • Format kućišta:
    • Mini-ITX
    • Podržani formati matičnih ploča:
    • Mini-ITX
  • Napajanje
    • Snaga napajanja:
    • Bez napajanja
  • Unutrašnja ležišta
    • Unutrašnja 2.5" ležišta:
    • 3
    • Unutrašnja 3.5" ležišta:
    • 1
  • Priključci napred
    • Audio:
    • 3.5mm (izlaz + ulaz)
    • USB 3.1:
    • 1 Tip A, 1 Tip C
  • Ležišta za ventilatore
    • Prednja strana:
    • 2x140mm ili 2x120mm
    • Gornja strana:
    • 1x120mm
    • Poleđina:
    • 1x120mm
  • Ugrađeni ventilatori
    • Poleđina:
    • 1x120mm
    • Gornja strana:
    • 1x120mm
  • Kompatibilnost
    • Maksimalna visina procesorskog hladnjaka:
    • 165mm
    • Maksimalna dužina grafičke karte:
    • 325mm
  • Fizičke karakteristike
    • Materijal:
    • Čelik, Staklo
    • Masa:
    • 6kg
    • Boja:
    • Crna
    • Dimenzije:
    • 372mm x 349mm x 210mm